Nawet PŁOMIEŃ nam nie straszny!!!

Oby więcej takich Niedziel!! Iskra zagrała w Nowej Wsi Grodziskiej koncertowo, na co bezradni zawodnicy Płomienia niewiele mogli poradzić. Podopieczni trenera Pawła Zatorskiego zaaplikowali rywalom 5 goli, pokazując przy tym odmienne oblicze aniżeli miało to miejsce w rundzie jesiennej (1:4).

Mimo, że wynik sugeruje dominację Jerzmanic to Płomień z pewnością nie może wstydzić się swojej postawy. Zawodnicy klubu z Nowej Wsi Grodziskiej mieli kilka bardzo dobrych okazji podbramkowych, lecz znakomicie dysponowany był tego dnia Paweł Pikul, który zwłaszcza w pierwszej części spotkania uchronił Iskrę od utraty gola.

W następną Niedzielę tj.17.04.2016r o godzinie 11:00 Iskra zagra na własnej murawie z drużyną z Sichowa. Wszystkich wiernych kibiców naszych „Niebieskich” zapraszamy do kibicowania.